تبلیغات

Gwyneth Paltrow هنوز هم ملکه تک رنگ است

۰
امروز صبح، Gwyneth Paltrow در امریکا صبح بخیر ظاهر شد تا در مورد عروسی حماسی و زندگی ماه عسلش با شوهرش براد فالچوک صحبت کند. او همچنین یک دستور غذای سالم (و احتمالا سم زدایی) Teriyaki را که طرفداران گور سلامتی در سرتاسر کشور است، تلاش می کند تا در این لحظه تکثیر کنند. پالترو با پوشاندن تی شرت بنفش و شلوار توسط گنی، مدلی از اتریش، برای ضبط، پوشید و دیده شد که استودیو را در یکی از تابلوهای دوزبانه خود طراحی کرده بود، هر چند فلش پیراهن بنفش درخشان بود peeking از طریق.
Gwyneth Paltrow در ژاکت و دامن سبز شکل می گیرد انتظارات بزرگ.

Paltrow مدتها شده است که طرفدار نگاه تک رنگی است. کمپوت سبز سرخ مایل به قرمز - Donna Karan (با هیچ چیز زیر!) و دامن تطبیق تطبیق - که او مشهور در انتظارات بزرگ در اواخر دهه 1990 بود، خوراک رسانه های اجتماعی تا به امروز است. فقط در مورد چند بار که این عکس را دیده اید، تصور کنید! در ماه فوریه گذشته، او یک لباس را که تقریبا به لحاظ فیلم معروفش تقریبا یکسان بود، کشانده بود، اما این بار او دامن را برای یک زن و شوهر بریده شده با مارپیچ های هوشمندانه وسطی و ژاکت کشف شده به سختی برای بلوز دهقانی فروخت. اثر کلی به تدریج مدرن بود، بسیار شبیه به او جدید خود را به نوبه خود در بنفش. پس از همه، چه کسی می گوید که چسبیدن به یک رنگ باید خسته کننده باشد؟
+ نوشته شده توسط Hannahcollins در ، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه

این برک آوت ستاره هدایای فرش قرمز خود را به حمل و نقل عمومی در گلوبال طلایی برد

۰
شما فکر می کنید اندیاس مور کمی عصبی در مورد آماده شدن برای اولین گلدن گلوب، یکی از بزرگترین شب های هالیوود است. نه خیلی شب قبل از این رویداد، بازیگر پیشین و آیندگان، مانند آن بود که تقریبا برای همه چیز آماده بود. "من خنک" می گوید: 24 ساله، که یک بازیگر فرانسوی و رقصنده در پوز، سری FX رایان مورفی در فرهنگ توپ LGBTQ، نخستین نمایش تلویزیونی با اکثر فرمت های پخش شده در هر رده است . "همه چیز اتفاق می افتد باید اتفاق بیفتد. من بسیار افتخار میکنم، اما من شگفت زده نیستم، چون انتظار میرود که Pose بتواند به عنوان راهی که به آن احترام میگذارد، احترام گذاشته شود. راحتم."

مانند کارتی B و اسکندریه اکسیو کورتز، شاید بخشی از تکامل مور از رشد او در برکساسیون حاصل می شود. بعضی از این جوراب ها نیز لباس های مد روزانه ای که او انتخاب کرده اند نیز به چشم می خورد: عروسک لوئیس ویتون نقره ای با عروسک های بزرگ و شلوغ. او می گوید: "من یک ابرقهرمان را احساس می کنم." "چیزی در مورد این باعث می شود من احساس بسیار قوی". با وجود اینکه او و سبک او یان برادلی گزینه های متعددی از خانه فرانسوی نیکولاس Ghesquière-helmed را در نظر گرفتند، آنها این را دقیقا برای قدرت خود انتخاب کردند. برادلی می گوید: "من بسیار در مورد Afrofuturism فکر کردم. "او مانند یک جنگجوی سایبر افروخته است." همانطور که مور می گوید، لباس "زره است".

مور، فراتر از نگاه خیره کننده و جذاب، به خاطر حساسیت قاطعانه از اهداف سیاسی، به خاطر استقراض خود، به دنبال آن است. او یک هنرپیشه فرانسوی است که به طور کامل از آنچه که به معنی نمایاندن بخش مرکزی جامعه خود است، قدردانی می کند. "همه چیزهایی که انجام می دهم سیاسی است. عشق من سیاسی است بدن من سیاسی است حتی وقتی حرف میزنم حرف میزنم. " او و برادلی لباس زیر را برداشته بودند تا حقیقت را برجسته کنند. او می گوید: "من می توانم تصمیم بگیرم که چگونه بدنم در هر فضا نشان می دهد." "وقتی به جایی مانند گلوبه می روم، می خواهم کاملا روشن کنم که چطور نشان می دهم آزادی هرچه بیشتر است".

آنها نیز عمدا در مورد جواهرات بودند، با استفاده از طراحان کوچک لوازم جانبی نزدیک به قلب خود. برادلی می گوید: "ما می خواستیم با طراحان POC برای جواهرات کار کنیم." "سنگها و مروارید های رنگی Mateo و گوشواره های طلای سفید و الماس، دستبند و حلقه Anita [Ko]" است.

با این حال، برای همه افسانه های آن، شاید مهمترین جنبه ی این نگاه این است که مور احساس خوبی در پوست خودش دارد. او می گوید: "من می توانم حزب را در همان لباس، زیرا من فقط نمی خواهم آن را بردارم،" او می گوید از ضربه زدن به گلوب پس از وقایع. "این لباس من را احساس می کند مانند هیچ کس نمی تواند با من آشفته."
+ نوشته شده توسط Hannahcollins در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه

هنرپیشه صوفیه بوتللا یک جشن جدید جادویی جدید را به نمایش می گذارد - فقط در طول تابستان

۰
ین رسمی است: طول طلای رز در حال باز شدن است. فقط چند هفته پس از آنکه Hailey Baldwin سالن Met Gala را با چاشنی جذابیت جشنواره در پوشش نارنجی نازک صورتی تزریق کرد، بازیگر صوفیه بوتللا در حال دیدن یک قورباغه است که قلب هزاران ساله را برای بخش بهتر از گذشته خراب کرده است دهه

Boutella در شب گذشته در لس آنجلس لبخند زد و گفت: لباس بلندی آفتابی او برای پوشیدن غلیظ شده است. او بر روی شانه های شانه هایش کشیده شده است، نشان دهنده حاشیه ی اختصاری است که چیزی از یک امضا تبدیل شده است. کار رنگی با حداقل آرایش برای صرفه جویی در هماهنگی لپ تاپ، هرچند لوازم جانبی فراوان، یک چاک دهنده سیاه و کلاه پاناما، حاشیه های بیشتری از فانک را بازی کرد. به غیر از تن تن روند، کلید تحویل این مرحله جدید رنگ آمیزی من، تجدید تمیز است، با سایه بازیگوش خدمت به عنوان رنگ به یک آلی یک peeking از پایین. پاسخ صحیح این تابستان به پلاتین چیست؟ در ارتباط باشید
+ نوشته شده توسط Hannahcollins در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

بهترین موی پلاتین تمام وقت، از کورتنی عشق تا کریستین استوارت

۰
فصل زمانی که مو بور بیشتر سرگرم کننده است رسما در اطراف گوشه سمت راست است. با گرمایی که گام های کودک را به طرفداران گرم، تازه کاران و افراد مبتلا به ریسک برسانند، ممکن است وسوسه شوند که کل پراکسید را کامل کنند. اما قبل از قرار ملاقات رنگ آمیزی بعدی خود و یا سفر به نزدیکترین فروشگاه داروخانه، برخی از بررسی سوالات bleached شده در تاریخ، از رشته های مصنوعی روشن کورتنی لوی و ریشه های شیب دار در معرض فرآیند تک رنگ مادری مریل است که طرح برای ورزش را تنظیم می کند بررسی سوالات امروز.

اگر تحولات افراطی یخ زده از گذشته و حال به ما هر چیزی را به ما آموخته است، این کار این است که یک رنگ رنگ بطری رنگی، چه موقت و چه دائمی، می تواند زندگی را تغییر دهد. پس از همه، حرکات چندگانه زیبایی می تواند فورا یک نگاه از هر روز به فوق العاده ای را به نمایش بگذارد - به کریستین استوارت و چهره ی عرفانی او به عنوان یک نمونه درخشان نگاه کنید. در جشن رنگ موی داغ دختر لحظه ای، نگاهی به بهترین لحظات پلاتین در تاریخ.
+ نوشته شده توسط Hannahcollins در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

سرنا ویلیامز - و او جدید جدید - قرار است برای باز کردن فرانسه با طوفان

۰
سرنا ویلیامز، در حالی که باز کردن فرانسوی هنوز آغاز نشده است، در حال حاضر خدمت می کند تا برنده زیبایی شود. این بعد از ظهر 23 سپتامبر تمرین قهرمانی انفرادی Grand Slam را در دادگاه سوزان لنگلن مشاهده کرد، کت و شلوار نوزادش که به پایان رسیده بود، به یک لکه نازک قوی زده شد تا این موثر باشد که موجب تقویت موهای زائد تایید شده باند برای محافظت از آن شد. با رنگ روشن از درون و لوازم جانبی نقرهای کوچک، جدید، آماده به دادگاه می آید بر روی پاشنه از چوبه دار موی چتری که قلب را در عروسی سلطنتی به سرقت برده است - یک مدل موی آنقدر رژلب است که تقریبا رندر سرخ غیر ضروری.

ویلیامز اثبات توانایی او را با یک راکت تنیس، چرخاندن سر در عروسی شنبه "در سراسر جهان، و یا صحبت در برخی از حقیقت های مادر جدید در HBO's Being Serena، چند خطی زندگی با غرقه چشم انداز . به همین ترتیب، یک عمل تمرین ارزش تقلید یک حرکت طبیعی است. در صورتی که عینک آفتابی خود را هر گونه نشان می دهد، این عینک های عروسی قرار است در اطراف قرار بگیرند و فرانسوی ها را با طوفان باز کنند. بذر یا نه
+ نوشته شده توسط Hannahcollins در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر